O nas

Od ponad 20 lat wykorzystujemy nasze doświadczenie, by jak najlepiej wspierać Partnerów biznesowych.

Najwyższe standardy świadczonych przez nas usług, podnoszone nieprzerwanie od 1998 roku, zostały dostrzeżone również przez dziennik Puls Biznesu. Od kilku lat cyklicznie zaliczani jesteśmy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w rankingu „Gazele Biznesu".

Jakość naszego systemu zarządzania potwierdzają certyfikaty ISO 9001:2015 (Quality Management System) oraz ISO 14001:2015 (Environmental Management System).

Swoją działalność opieramy na trzech zdywersyfikowanych branżowo filarach. Taki model biznesowy daje poczucie bezpieczeństwa naszym Partnerom, szczególnie w tak dynamicznie zmieniających się czasach i ekonomicznych zawirowaniach. Nasze obszary działania to: dostawy do SIECI HANDLOWYCH, oświetlenie LED oraz instalacje fotowoltaiczne.

Dostawy do SIECI HANDLOWYCH

Współpraca z SIECIAMI HANDLOWYMI jest bazową częścią naszego biznesu od kiedy rozpoczęliśmy działalność. Realizujemy dostawy do większości sieci zlokalizowanych w Polsce, a także współpracujemy z coraz większą grupą odbiorców europejskich. Naszymi klientami są m.in.: Auchan, Biedronka, Carrefour, Intermarche, Kaufland, Selgros, Tesco i wiele innych. Specjalizujemy się w asortymencie non-food pozyskując produkty od dostawców polskich i europejskich, a także realizując dedykowane zamówienia produkcyjne.
Więcej szczegółów:

Nasza oferta

Oświetlenie LED

Jesteśmy właścicielem marki LUMAX – dynamicznie zwiększającej udziały w branży oświetlenia LED. Nasza oferta obejmuje kilkaset produktów konsumenckich oraz kompleksowe, dedykowane rozwiązania skierowane do klientów biznesowych i jednostek samorządowych. Przez ostatnich kilka lat skutecznie zbudowaliśmy sieć dystrybucji w Polsce, a dzięki sukcesywnie otwieranym nowym oddziałom zagranicznym, wzmacniamy również swoją pozycję w Europie.
Więcej infomacji:

Lumax

Instalacje fotowoltaiczne

Stworzona przez nas marka Cellux specjalizuje się w dostarczaniu energooszczędnych rozwiązań bazujących na instalacjach fotowoltaicznych. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorstwami oraz instytucjami, zapewniając im kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji - zarówno w zakresie edukacji, pozyskania korzystnych sposobów finansowania, jak i pomocy przy formalnościach z zakładem energetycznym.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami:

Cellux

Zapraszamy do kontaktu:

office@bestservice.com.pl